26 czerwiec 1949 r.
Konsekrowano w Gorzycach Wielkich kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Tytuł: Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich
Źródło: Kalendarium Południowej Wielkopolski (d-w.pl)
Kontakt
e-mail:
kalendarium.pld.wlkp@gmail.com
Udostępnij to wydarzenie